Wybrany wątek opinii

w związku z największym ubogaceniem Polaków w historii Polski wydaje się wręcz żałosnym ten pomysł z basenikami, Polaków stać na wyjazdy zagraniczne do Meksyku, Dubaju, kto niby miałby chodzić i kąpać się w tych klaustrofobicznych sadzaweczkach
Fhji (2022.01.19)
@Fhji - Meksyk i Dubaj ? bez przesady to dziś nie jest żaden wystrzał. Tam się latało już dwie dekady wcześniej. Teraz latają tam elblongi
(2022.01.19)
Powrót do komentarzy