Wybrany wątek opinii
w związku z największym ubogaceniem Polaków w historii Polski wydaje się wręcz żałosnym ten pomysł z basenikami, Polaków stać na wyjazdy zagraniczne do Meksyku, Dubaju, kto niby miałby chodzić i kąpać się w tych klaustrofobicznych sadzaweczkach
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
@Fhji - Meksyk i Dubaj ? bez przesady to dziś nie jest żaden wystrzał. Tam się latało już dwie dekady wcześniej. Teraz latają tam elblongi
Do moderacji
Odpowiedz
2
0