UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fhji - Meksyk i Dubaj ? bez przesady to dziś nie jest żaden wystrzał. Tam się latało już dwie dekady wcześniej. Teraz latają tam elblongi
@Fhji - Meksyk i Dubaj ? bez przesady to dziś nie jest żaden wystrzał. Tam się latało już dwie dekady wcześniej. Teraz latają tam elblongi