UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fhji - Meksyk i Dubaj ? bez przesady to dziś nie jest żaden wystrzał. Tam się latało już dwie dekady wcześniej. Teraz latają tam elblongi


Anuluj