UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A te dwie zjeżdżalnie to po co tam postawione? Nie mogą one wpadać do wody? Jakoś tak dziwnie to wygląda. ..
A co to...
A te dwie zjeżdżalnie to po co tam postawione? Nie mogą one wpadać do wody? Jakoś tak dziwnie to wygląda. ..
A co to...