UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie róbcie śmiechu kiedyś mówiono że basen za mały na zbiornik retencyjny teraz będzie z części basenu też kameralny i pre skrzynek z woda dla ludzi oni przecież z nas kpią i obrażają nas


Anuluj