UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie róbcie śmiechu kiedyś mówiono że basen za mały na zbiornik retencyjny teraz będzie z części basenu też kameralny i pre skrzynek z woda dla ludzi oni przecież z nas kpią i obrażają nas
nie róbcie śmiechu kiedyś mówiono że basen za mały na zbiornik retencyjny teraz będzie z części basenu też kameralny i pre skrzynek z woda dla ludzi oni przecież z nas kpią i obrażają nas