132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po co ja się pytam?
Bezsens (2022.01.19)

info

1  
  0
woda max po pas. .. .rewelacja takie rzeczy tylko w elblągu. czy nie lepiej na crw dorobic 2 zjeżdżalnie i jakiś nawet nieduzy podgrzewany basen zewnętrzny. i taniej będzie i większą atrakcja. bo jak na razie to crw to chyba żadne centum rekraacji wodnej tylko bardziej basen miejski
(2022.01.19)

info

0  
  0
A portel nie pisze jak to "cudownie"bawiło się III lo na studniówce? Jaka to enteligencyja nam rośnie? Z językiem miłości i tolerancji?
dfghjk (2022.01.19)

info

2  
  2
A co się stało z rzeczką w parku Kajki?
yhy (2022.01.20)
@LucynaŁupina - Jakiego rozwoju ludzie czy wy macie oczy ? Za chwile będziemy w głębokiej komunie. PIS =PZPR O PO nie wspomnę bo oni są wszyscy siebie warci
Paweł 678 (2022.01.20)
@LucynaŁupina - Jęczący polski naród wszystko źle. ..
Zdzichu75 (2022.01.20)
@RobertKoliński - Oprócz tego pisania ujadania wylewu pomyj na wszystkch i popadania w samozachwyt samouwielbienie swojej osoby to przez kilka lat tego pisania bzdur tutaj zrobiłeś coś dla tego miasta tylko proszę o same konkrety nie bajki typu "zjednoczyłem radziłem opisałem albo w sądzie mnie nie ukarali za obelgi"napisz choć raz jak mężczyzna co zrobiłeś dla tego miasta
(2022.01.20)
Już widać jak działa Nowy Elbląg 2.0.Aż Pan Wróblewski się przestraszył i zdradził nam swoje plany. Brawo Tołwiński
Ik (2022.01.20)

info

2  
  1
Chyba ktoś"szeroko rozumiany relaks". .. sobie wciągnął nosem. .. człowieku nie rób nie nic jak zwykle będzie lepiej a takie kałuże to można w Tolkmicko robić. Co za wizjoner ???!! :)
(2022.01.20)

info

4  
  0
@LucynaŁupina - Ile można się powtarzać?Niczym zacięta płyta w gramofonie, nie ośmieszaj się.
Truso (2022.01.20)