A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po co ja się pytam?
woda max po pas. .. .rewelacja takie rzeczy tylko w elblągu. czy nie lepiej na crw dorobic 2 zjeżdżalnie i jakiś nawet nieduzy podgrzewany basen zewnętrzny. i taniej będzie i większą atrakcja. bo jak na razie to crw to chyba żadne centum rekraacji wodnej tylko bardziej basen miejski
A portel nie pisze jak to "cudownie"bawiło się III lo na studniówce? Jaka to enteligencyja nam rośnie? Z językiem miłości i tolerancji?
A co się stało z rzeczką w parku Kajki?
@LucynaŁupina - Jakiego rozwoju ludzie czy wy macie oczy ?
Za chwile będziemy w głębokiej komunie.
PIS =PZPR
O PO nie wspomnę bo oni są wszyscy siebie warci
@LucynaŁupina - Jęczący polski naród wszystko źle. ..
@RobertKoliński - Oprócz tego pisania ujadania wylewu pomyj na wszystkch i popadania w samozachwyt samouwielbienie swojej osoby to przez kilka lat tego pisania bzdur tutaj zrobiłeś coś dla tego miasta tylko proszę o same konkrety nie bajki typu "zjednoczyłem radziłem opisałem albo w sądzie mnie nie ukarali za obelgi"napisz choć raz jak mężczyzna co zrobiłeś dla tego miasta
Już widać jak działa Nowy Elbląg 2.0.Aż Pan Wróblewski się przestraszył i zdradził nam swoje plany. Brawo Tołwiński
Chyba ktoś"szeroko rozumiany relaks". .. sobie wciągnął nosem. .. człowieku nie rób nie nic jak zwykle będzie lepiej a takie kałuże to można w Tolkmicko robić. Co za wizjoner ???!! :)
@LucynaŁupina - Ile można się powtarzać?Niczym zacięta płyta w gramofonie, nie ośmieszaj się.