UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
woda max po pas. .. .rewelacja takie rzeczy tylko w elblągu. czy nie lepiej na crw dorobic 2 zjeżdżalnie i jakiś nawet nieduzy podgrzewany basen zewnętrzny. i taniej będzie i większą atrakcja. bo jak na razie to crw to chyba żadne centum rekraacji wodnej tylko bardziej basen miejski