UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już widać jak działa Nowy Elbląg 2.0.Aż Pan Wróblewski się przestraszył i zdradził nam swoje plany. Brawo Tołwiński

Ik

Anuluj