UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba ktoś"szeroko rozumiany relaks". .. sobie wciągnął nosem. .. człowieku nie rób nie nic jak zwykle będzie lepiej a takie kałuże to można w Tolkmicko robić. Co za wizjoner ???!! :)
Chyba ktoś"szeroko rozumiany relaks". .. sobie wciągnął nosem. .. człowieku nie rób nie nic jak zwykle będzie lepiej a takie kałuże to można w Tolkmicko robić. Co za wizjoner ???!! :)