UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba ktoś"szeroko rozumiany relaks". .. sobie wciągnął nosem. .. człowieku nie rób nie nic jak zwykle będzie lepiej a takie kałuże to można w Tolkmicko robić. Co za wizjoner ???!! :)


Anuluj