UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Oprócz tego pisania ujadania wylewu pomyj na wszystkch i popadania w samozachwyt samouwielbienie swojej osoby to przez kilka lat tego pisania bzdur tutaj zrobiłeś coś dla tego miasta tylko proszę o same konkrety nie bajki typu "zjednoczyłem radziłem opisałem albo w sądzie mnie nie ukarali za obelgi"napisz choć raz jak mężczyzna co zrobiłeś dla tego miasta