UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja widać WŁADZA MIEJSKA ma w głębokim poważaniu, co myślą obywatele naszego Miasta na temat zagospodarowania terenu po byłym Basenie ???

Kondek

Anuluj