UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja widać WŁADZA MIEJSKA ma w głębokim poważaniu, co myślą obywatele naszego Miasta na temat zagospodarowania terenu po byłym Basenie ???
Kondek
Ja widać WŁADZA MIEJSKA ma w głębokim poważaniu, co myślą obywatele naszego Miasta na temat zagospodarowania terenu po byłym Basenie ???
Kondek