UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak byłem dzieckiem to odkryty basen (a obecnie zagajnik)był fajną sprawą. W lato zbierało się grupę i szło spędzić tam dzień. Nawet przez mur dało się przeskoczyć; ). Miłe wspomnienia. Szkoda, że teraz już takiej opcji tam nie ma ale jeśli ta inwestycja zostanie zakończona to jest światełko w tunelu.

Stary już jestem ;)

Anuluj