UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy widzieliście amfiteatr na Dolince? Miniaturka dla pontipinów. , kompletnie bezużyteczny, atrapa, ale nikt nie zarzuci prezydentiwi, że nie ma. Z basenem będzie podobnie.
Ferdek.Schichau
Czy widzieliście amfiteatr na Dolince? Miniaturka dla pontipinów. , kompletnie bezużyteczny, atrapa, ale nikt nie zarzuci prezydentiwi, że nie ma. Z basenem będzie podobnie.
Ferdek.Schichau