UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy widzieliście amfiteatr na Dolince? Miniaturka dla pontipinów. , kompletnie bezużyteczny, atrapa, ale nikt nie zarzuci prezydentiwi, że nie ma. Z basenem będzie podobnie.

Ferdek.Schichau

Anuluj