UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak byłem dzieckiem to odkryty basen (a obecnie zagajnik)był fajną sprawą. W lato zbierało się grupę i szło spędzić tam dzień. Nawet przez mur dało się przeskoczyć; ). Miłe wspomnienia. Szkoda, że teraz już takiej opcji tam nie ma ale jeśli ta inwestycja zostanie zakończona to jest światełko w tunelu.

Stary już jestem ;)