UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dokonać pilnie przegladu odprawadzacych scieki do dzikuski iedys to była czysta woda nwozy do wód gruntowycch, scieki wiejskie brakj szamb zatruły te wody, to wszystko wymaga unormowania by woda była by czysta jak kiedys bywało gdy masowo sie kompano w basenach ale scieki zrobiły swoje
miesz e-ga