74
18.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech zamówią dwie druga 50% mniej.
Zbychu (2022.01.18)
@LucynaŁupina - troje idiotów wymazuje tu swoje wypociny same tępaki a mundre
Kaczor (2022.01.18)
I wymodlimy pogodę jak w Chorwacji.
(2022.01.18)

info

6  
  1
@TeofilSkorupa- powiedz mi gumofilcu dlaczego twoi towarzysze nie zlecili budowy tej pogłębiarki w polskiej stoczni, dziesiątki tysięcy ludzi miało by pracę, np w Szczecinie - stępka gotowa stoi i rdzewieje, czy też już został rozebrana jak elektrownia w Ostrołęce???
? (2022.01.18)

info

3  
  2
@Mememe - Chciałbyś aby ktoś siorbał Twoją śmietankę? Twoja dojnica(drewniane naczynie na śmietankę)chyba pełna.
LucynaŁupina (2022.01.18)
Problem z Pogłębiarką??? A przed wojną, Elbląg był znany w Europie z produkcji Pogłębiarek !!!
Kondek (2022.01.18)

info

3  
  0
@RobertKoliński - Bardzo dobrze Robert, podoba mi się ten pomysł, to prawda już pisałem o tym, że u Schichaua, dawno temu zbudowano pogłebiarkę, która hulała, wtedy po kanale, ale co, !! Styropiany wszystko sprzedały, to dobry pomysł zam
Maliniak (2022.01.18)
To nie przypadek duża część Europy trzyma z wujem z Moskwy ale Finowie znają historię i się nie boją jak reszta trzęsizadków.
Boris (2022.01.18)

info

2  
  0
@Maliniak - Portel ucina komentarze, każdy chce nami sterować wszyscy kradną nam wolność, ku. .. a go mać
Maliniak (2022.01.18)
Po co budować takie kanały jak są one już w Berlinie?
Donald (2022.01.19)

info

3  
  0