Wybrany wątek opinii

Najlepiej jak by poglebiali za 1 zł w promocji. Myślcie tymi czachami, praca kosztuje.
(2022.01.18)
Praca z twoich podatków. Zamiast ulg dokręcają śrubę. Polski wał.
(2022.01.18)
Niech zamówią dwie druga 50% mniej.
Zbychu (2022.01.18)
Powrót do komentarzy