UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Bardzo dobrze Robert, podoba mi się ten pomysł, to prawda już pisałem o tym, że u Schichaua, dawno temu zbudowano pogłebiarkę, która hulała, wtedy po kanale, ale co, !! Styropiany wszystko sprzedały, to dobry pomysł zam

Maliniak