UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa- powiedz mi gumofilcu dlaczego twoi towarzysze nie zlecili budowy tej pogłębiarki w polskiej stoczni, dziesiątki tysięcy ludzi miało by pracę, np w Szczecinie - stępka gotowa stoi i rdzewieje, czy też już został rozebrana jak elektrownia w Ostrołęce???
?