UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@TeofilSkorupa- powiedz mi gumofilcu dlaczego twoi towarzysze nie zlecili budowy tej pogłębiarki w polskiej stoczni, dziesiątki tysięcy ludzi miało by pracę, np w Szczecinie - stępka gotowa stoi i rdzewieje, czy też już został rozebrana jak elektrownia w Ostrołęce???

?