51
03.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Pato developer - My wiemy!:)Polecam poczytać bliżej nasz program, którego tu już oszczędzę, iż jest szczegółowy cokolwiek - ale wiemy!:)#SocRev 🚩 🏘️ Zablokujemy budowę budynków mieszkalnych z lokalami o powierzchni mniejszej niż 25 m kw. 🏘️ Zobowiążemy deweloperów do przekazywania do publicznego zasobu mieszkań na wynajem części wybudowanych przez siebie mieszkań. 🏘️ Wprowadzimy progresywny podatek od liczby posiadanych nieruchomości, aby skończyć ze spekulacjami. [Cenzuro, oddaj posty - poeta pamięta!; ]
RobertKoliński (2022.01.03)
@Totylkoja - Wy nie liżecie tyłków, dobre hehe. A rydz, a inni jego pobratymcy, to co? Liżecie aż mlaszczecie, tacy jesteście.
(2022.01.03)
Fajnie że stopy procentowe idą ostro w górę hahahahaha. Życzę powodzenia straceńcy w załatwianiu upadłości konsumenckiej !!!!
Developer Pejsiak (2022.01.03)
@Developer Pejsiak - Fakt idą ostro w górę, ale w czasie pandemii były obniżone. Jak niż pisać to wszystko.
Totylkoja (2022.01.03)
Niech już będzie, że Klerowi PiS liże. Jednak liże swoim i dla swoich - dla Polaków. Nie jak Rudy Szatniarz w Brukseli liże dla innych a Polska nic z tego nie ma. To po co lizać ?
Totylkoja (2022.01.03)
@RobertKoliński - Zablokujecie budowę budynków mieszkalnych owszem zgadza się ale tak jak 1945 r postawcie na budowę więzień obozów
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@RobertKoliński - Co Ty możesz i kogo zobowiązać? Takimi poczynaniami to tylko można zablokować rozwój kraju twoim zdaniem gdzie pójdą deweloperzy jak będą słuchać takich wypocin. .. naprawę czekokolwiek zacznij od naprawy swojego życia
Niszczlewactwo (2022.01.03)
@ Totylkoja _ A Siwy Dziadzio wylizuje sobie sam.
(2022.01.03)

info

4  
  4
@RobertKoliński - Zapomniał jeszcze Pan napisać o tych wszystkich co mieszkają na Bielanach - według Pana złodziejach i co tam tylko Panu wpadnie do tej chorej główki. Normalnie Nowogródzka to wzór do naśladowania. Miasto działki sprzedają a ludzie z dziećmi muszą brodzić w błocie i wodzie żeby dojść do przedszkola lub do domu. WSTYD dla tego kraju dla miasta i dla Kolińskiego. ..
(2022.01.03)
@RobertKoliński - Dewelpore wybuje z włąsnych pieniędzy budynek i ma dać jeszcze dla dejów? Patalogia niezła w tym razem. No ale jak wiadomo Pan zandberg sobie rozdali pieniążki z subwencji na nagrody. Można można nie ich to można szastać. koliński idź do pracy. Taki mądry to pewnie własciciel firmy XD
Tralala (2022.01.03)