A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Totylkoja - Wy nie liżecie tyłków, dobre hehe. A rydz, a inni jego pobratymcy, to co? Liżecie aż mlaszczecie, tacy jesteście.
Fajnie że stopy procentowe idą ostro w górę hahahahaha. Życzę powodzenia straceńcy w załatwianiu upadłości konsumenckiej !!!!
@Developer Pejsiak - Fakt idą ostro w górę, ale w czasie pandemii były obniżone. Jak niż pisać to wszystko.
Niech już będzie, że Klerowi PiS liże. Jednak liże swoim i dla swoich - dla Polaków. Nie jak Rudy Szatniarz w Brukseli liże dla innych a Polska nic z tego nie ma. To po co lizać ?
@RobertKoliński - Zablokujecie budowę budynków mieszkalnych owszem zgadza się ale tak jak 1945 r postawcie na budowę więzień obozów
@RobertKoliński - Co Ty możesz i kogo zobowiązać? Takimi poczynaniami to tylko można zablokować rozwój kraju twoim zdaniem gdzie pójdą deweloperzy jak będą słuchać takich wypocin. .. naprawę czekokolwiek zacznij od naprawy swojego życia
@ Totylkoja _ A Siwy Dziadzio wylizuje sobie sam.
@RobertKoliński - Zapomniał jeszcze Pan napisać o tych wszystkich co mieszkają na Bielanach - według Pana złodziejach i co tam tylko Panu wpadnie do tej chorej główki. Normalnie Nowogródzka to wzór do naśladowania. Miasto działki sprzedają a ludzie z dziećmi muszą brodzić w błocie i wodzie żeby dojść do przedszkola lub do domu. WSTYD dla tego kraju dla miasta i dla Kolińskiego. ..
@RobertKoliński - Dewelpore wybuje z włąsnych pieniędzy budynek i ma dać jeszcze dla dejów? Patalogia niezła w tym razem. No ale jak wiadomo Pan zandberg sobie rozdali pieniążki z subwencji na nagrody. Można można nie ich to można szastać. koliński idź do pracy. Taki mądry to pewnie własciciel firmy XD