UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie że stopy procentowe idą ostro w górę hahahahaha. Życzę powodzenia straceńcy w załatwianiu upadłości konsumenckiej !!!!
Developer Pejsiak
Fajnie że stopy procentowe idą ostro w górę hahahahaha. Życzę powodzenia straceńcy w załatwianiu upadłości konsumenckiej !!!!
Developer Pejsiak