UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Dewelpore wybuje z włąsnych pieniędzy budynek i ma dać jeszcze dla dejów? Patalogia niezła w tym razem. No ale jak wiadomo Pan zandberg sobie rozdali pieniążki z subwencji na nagrody. Można można nie ich to można szastać. koliński idź do pracy. Taki mądry to pewnie własciciel firmy XD

Tralala