UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech już będzie, że Klerowi PiS liże. Jednak liże swoim i dla swoich - dla Polaków. Nie jak Rudy Szatniarz w Brukseli liże dla innych a Polska nic z tego nie ma. To po co lizać ?
Totylkoja
Niech już będzie, że Klerowi PiS liże. Jednak liże swoim i dla swoich - dla Polaków. Nie jak Rudy Szatniarz w Brukseli liże dla innych a Polska nic z tego nie ma. To po co lizać ?
Totylkoja