UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Zapomniał jeszcze Pan napisać o tych wszystkich co mieszkają na Bielanach - według Pana złodziejach i co tam tylko Panu wpadnie do tej chorej główki. Normalnie Nowogródzka to wzór do naśladowania. Miasto działki sprzedają a ludzie z dziećmi muszą brodzić w błocie i wodzie żeby dojść do przedszkola lub do domu. WSTYD dla tego kraju dla miasta i dla Kolińskiego. ..


Anuluj