A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z metrem może być taki problem, że nie ma jak sprzedać działy, zarobienie znikome i lepiej zrobić drugi tor na kolej nadzalewową.
@p .s - eurodeputowani stawiają bardziej na kolej raczej, więc z funduszami na arterie drogowe trochę jak z badaniami kosmicznymi, pieniędzy nie ma, ale politycznie może sondy będą lepsze
Most na pewno by się przydał. Ale czy nie należało by lepiej zorganizować ruch na zjazdach z mostów. Zjazd z Unii blokuje rondo. Aż się prosi o przejazd bez zatrzymywania na wprost. Poprzez dwa poziomy. Podobnie stary most. Przejechało by znacznie więcej samochodów, gdyby za mostem nie były stopowane.
Czemu na starówce ten most taka lipa powinni tam przejeżdżać do 3,5 t.
Prezydent powien posłuchać mieszkańców i wyremontować most wysoki zlikwidować kostkę i normalnie zrobić drogę asfaltową po co ta kostka tam potrzebna i będzie się zapadać należy go odpowiednio wzmocnić i puścić tam samochody tyle pieniędzy poszło na te mosty a my mieszkańcy nie mają z tego mostu żadnego pożytku bo nie ma przejazdu dziadostwo
Zamiast budować nowy trzeba było rondo za mostem zrobić a nie na nowo asfalt położyć!
Od mostu aż do końca Grunwaldzkiej RONRA by były to i korków by nie było.
Cały Elbląg zadowolony by był a tak trzeba gnić na tych światłach!!! :-(
@Bobi - dobrze tak zrobimy😆
Rondo Leer NIE JEST koło Castoramy. ..
To budujcie, na co liczycie na dotacje od rządu, było nie szczekać