89
27.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z metrem może być taki problem, że nie ma jak sprzedać działy, zarobienie znikome i lepiej zrobić drugi tor na kolej nadzalewową.
p .s (2021.12.28)
@p .s - eurodeputowani stawiają bardziej na kolej raczej, więc z funduszami na arterie drogowe trochę jak z badaniami kosmicznymi, pieniędzy nie ma, ale politycznie może sondy będą lepsze
(2021.12.28)
Most na pewno by się przydał. Ale czy nie należało by lepiej zorganizować ruch na zjazdach z mostów. Zjazd z Unii blokuje rondo. Aż się prosi o przejazd bez zatrzymywania na wprost. Poprzez dwa poziomy. Podobnie stary most. Przejechało by znacznie więcej samochodów, gdyby za mostem nie były stopowane.
entuzjasta (2021.12.28)

info

2  
  1
Czemu na starówce ten most taka lipa powinni tam przejeżdżać do 3,5 t.
Mietek 22 (2021.12.28)

info

0  
  1
Prezydent powien posłuchać mieszkańców i wyremontować most wysoki zlikwidować kostkę i normalnie zrobić drogę asfaltową po co ta kostka tam potrzebna i będzie się zapadać należy go odpowiednio wzmocnić i puścić tam samochody tyle pieniędzy poszło na te mosty a my mieszkańcy nie mają z tego mostu żadnego pożytku bo nie ma przejazdu dziadostwo
(2021.12.28)
Zamiast budować nowy trzeba było rondo za mostem zrobić a nie na nowo asfalt położyć! Od mostu aż do końca Grunwaldzkiej RONRA by były to i korków by nie było. Cały Elbląg zadowolony by był a tak trzeba gnić na tych światłach!!! :-(
Elblążanin kierowca (2021.12.29)

info

1  
  1
@Bobi - dobrze tak zrobimy😆
(2021.12.29)
Rondo Leer NIE JEST koło Castoramy. ..
(2021.12.29)

info

0  
  1
To budujcie, na co liczycie na dotacje od rządu, było nie szczekać
(2021.12.30)

info

0  
  1