89
27.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prosimy Was NIE róbcie nam już żadnych mostów, tyle czekaliśmy, to poczekamy jeszcze trochę, do emeryturę TAK blisko, zostawcie to, wirzę w to, że po Was przyjdzie ktoś kto poradzi sobie I z kostką I basenem I z mostami.
Mostowski (2021.12.28)

info

7  
  1
Witam Po pierwsze ktos zaprojektowal most unijny dostosowany ale do ruchu z lat 80tych !!. Dlaczego projekt przeszled przez tyle rak i nikt nie pomyslal o dwoch pasach w 2 kierunki i o ruchu dla pieszych/rowerow. Przeciez to jest wlotowka do E-g. Jesli nie bylo stac to lepiej dozbierac i wybudowac za rok cos przyszlosciowego. Przeciez tak ma wygladac rozwoj jak w innych miastach jest. I jeszcze chialem dodac RONDA prosze panstwa. Wspaniale i plynnie sie jezdzi po drogach gdzie sa ronda i nie bac sie ze linia tramwajowa bedzie przechodzic przez rondo, kierowcy dadza sobie swietnie rade. . Prosze spojrzec tylko na skrzyzowanie z swiatlami ul. Wegrowska/Biedronka - Carefour wyjazd z parkingu. Niby swiatla niby rondo (a ludzie glupieja)niby znaki jak nie ma sygnalizacji, Ile jeszcze osob tam zginie zanim Zarzad Miasta zdecyduje o rondzie. Niestety ale to jest poprost BABOL. .. Beda usciski oklaski ale dlaczego mamy tyle czekac. Prawie za kazdym razem widze tu konsternacje szczegolnie kierowce z innej miejscowosci albo leci taki beztrosko i trzeba uciekac. O rondo tez sie prosi na Ogolnej wyjazd z osiedli Kalenkiewicza - Szarych Szeregow (dwa pasy lacza sie w jeden, podwojne przejscia dla pieszych itp). Tam kierowcy wskakuja bo nie ma jak sie wlaczyc do ruch, uciekaja, zaraz na pasach piesi/dzieci MASAKRA. Zawsze i wszedzie bezpieczenistwo jest pierwszym miejscu. Urodzilem sie i mieszkam w Elblagu, Tu jest moje miejsce. Pozdrawiam
GETupElblag (2021.12.28)
@Filozofia xd - Ograniczmy ruch w mieście, nie tylko na starym mieście gdzie ów wystawca komentarza mieszka. Mostów tez nie budujmy tylko rowery i furmanki. To właśnie świadczy ze to miasto nigdy się nie rozwinie S będzie zdychali bo taki jeden z drugim ms wystarczajaco na życie i jemu więcej nie trzeba. A inni??? Kto to jest inni wystarczy ja, ja ….
(2021.12.28)
@GETupElblag - NIe wprowadzaj w blad! Przy kerfurze nie ma zadnego ronda, ani niby ronda. Rondo okresla znak "ruch okrezny".
(2021.12.28)
Odkryliście Amerykę bezradne miernoty
(2021.12.28)

info

2  
  1
Wystarczy że obydwa mosty na starym mieście będą dostępne dla ruchu i nie trzeba będzie budować kolejnego mostu tym bardziej że podane przypuszczalne lokalizacje nic nie wniosą dla ruchu samochodów osobowych
Nicpoń (2021.12.28)

info

3  
  4
@obserwatorelblaga - Skąd takie informacje pan posiada? Bompamietam dokładnie że po zdjęciu garbusa włodarze miasta szumnie zapowiadali przywrócenie ruchu aut osobowych przez oba mosty
Nicpoń (2021.12.28)
A gdzie ty masz Stare miasto w Elblągu
jakóp (2021.12.28)
Droga dwupasmowa wjazd do Elbląga, drugi most Unii Europejskiej, dwupasmowa ul. Brzeska, Piłsudskiego i dalej.
(2021.12.28)

info

0  
  0
Elbląg powinien mieć porządny wjazd do miasta, drogę dwupasmową przez Kazimierzowo, trasę Unii Europejskiej (potrzebny drugi most), dwupasmową ul. Brzeską i Piłsudskiego, itd
(2021.12.28)

info

2  
  1