A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prosimy Was NIE róbcie nam już żadnych mostów, tyle czekaliśmy, to poczekamy jeszcze trochę, do emeryturę TAK blisko, zostawcie to, wirzę w to, że po Was przyjdzie ktoś kto poradzi sobie I z kostką I basenem I z mostami.
Witam
Po pierwsze ktos zaprojektowal most unijny dostosowany ale do ruchu z lat 80tych !!.
Dlaczego projekt przeszled przez tyle rak i nikt nie pomyslal o dwoch pasach w 2 kierunki i o ruchu dla pieszych/rowerow. Przeciez to jest wlotowka do E-g. Jesli nie bylo stac to lepiej dozbierac i wybudowac za rok cos przyszlosciowego. Przeciez tak ma wygladac rozwoj jak w innych miastach jest.
I jeszcze chialem dodac RONDA prosze panstwa. Wspaniale i plynnie sie jezdzi po drogach gdzie sa ronda i nie bac sie ze linia tramwajowa bedzie przechodzic przez rondo, kierowcy dadza sobie swietnie rade. .
Prosze spojrzec tylko na skrzyzowanie z swiatlami ul. Wegrowska/Biedronka - Carefour wyjazd z parkingu. Niby swiatla niby rondo (a ludzie glupieja)niby znaki jak nie ma sygnalizacji, Ile jeszcze osob tam zginie zanim Zarzad Miasta zdecyduje o rondzie. Niestety ale to jest poprost BABOL. ..
Beda usciski oklaski ale dlaczego mamy tyle czekac. Prawie za kazdym razem widze tu konsternacje szczegolnie kierowce z innej miejscowosci albo leci taki beztrosko i trzeba uciekac.
O rondo tez sie prosi na Ogolnej wyjazd z osiedli Kalenkiewicza - Szarych Szeregow (dwa pasy lacza sie w jeden, podwojne przejscia dla pieszych itp). Tam kierowcy wskakuja bo nie ma jak sie wlaczyc do ruch, uciekaja, zaraz na pasach piesi/dzieci MASAKRA.
Zawsze i wszedzie bezpieczenistwo jest pierwszym miejscu.
Urodzilem sie i mieszkam w Elblagu, Tu jest moje miejsce.
Pozdrawiam
@Filozofia xd - Ograniczmy ruch w mieście, nie tylko na starym mieście gdzie ów wystawca komentarza mieszka. Mostów tez nie budujmy tylko rowery i furmanki.
To właśnie świadczy ze to miasto nigdy się nie rozwinie S będzie zdychali bo taki jeden z drugim ms wystarczajaco na życie i jemu więcej nie trzeba. A inni??? Kto to jest inni wystarczy ja, ja ….
@GETupElblag - NIe wprowadzaj w blad! Przy kerfurze nie ma zadnego ronda, ani niby ronda. Rondo okresla znak "ruch okrezny".
Odkryliście Amerykę bezradne miernoty
Wystarczy że obydwa mosty na starym mieście będą dostępne dla ruchu i nie trzeba będzie budować kolejnego mostu tym bardziej że podane przypuszczalne lokalizacje nic nie wniosą dla ruchu samochodów osobowych
@obserwatorelblaga - Skąd takie informacje pan posiada? Bompamietam dokładnie że po zdjęciu garbusa włodarze miasta szumnie zapowiadali przywrócenie ruchu aut osobowych przez oba mosty
A gdzie ty masz Stare miasto w Elblągu
Droga dwupasmowa wjazd do Elbląga, drugi most Unii Europejskiej, dwupasmowa ul. Brzeska, Piłsudskiego i dalej.
Elbląg powinien mieć porządny wjazd do miasta, drogę dwupasmową przez Kazimierzowo, trasę Unii Europejskiej (potrzebny drugi most), dwupasmową ul. Brzeską i Piłsudskiego, itd