UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Most na pewno by się przydał. Ale czy nie należało by lepiej zorganizować ruch na zjazdach z mostów. Zjazd z Unii blokuje rondo. Aż się prosi o przejazd bez zatrzymywania na wprost. Poprzez dwa poziomy. Podobnie stary most. Przejechało by znacznie więcej samochodów, gdyby za mostem nie były stopowane.
entuzjasta