UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Most na pewno by się przydał. Ale czy nie należało by lepiej zorganizować ruch na zjazdach z mostów. Zjazd z Unii blokuje rondo. Aż się prosi o przejazd bez zatrzymywania na wprost. Poprzez dwa poziomy. Podobnie stary most. Przejechało by znacznie więcej samochodów, gdyby za mostem nie były stopowane.

entuzjasta

Anuluj