UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prezydent powien posłuchać mieszkańców i wyremontować most wysoki zlikwidować kostkę i normalnie zrobić drogę asfaltową po co ta kostka tam potrzebna i będzie się zapadać należy go odpowiednio wzmocnić i puścić tam samochody tyle pieniędzy poszło na te mosty a my mieszkańcy nie mają z tego mostu żadnego pożytku bo nie ma przejazdu dziadostwo