UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast budować nowy trzeba było rondo za mostem zrobić a nie na nowo asfalt położyć! Od mostu aż do końca Grunwaldzkiej RONRA by były to i korków by nie było. Cały Elbląg zadowolony by był a tak trzeba gnić na tych światłach!!! :-(

Elblążanin kierowca

Anuluj