UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamiast budować nowy trzeba było rondo za mostem zrobić a nie na nowo asfalt położyć! Od mostu aż do końca Grunwaldzkiej RONRA by były to i korków by nie było. Cały Elbląg zadowolony by był a tak trzeba gnić na tych światłach!!! :-(
Elblążanin kierowca