UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podwyżki są za wysokie. Powinien się nimi zająć Urząd Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki, a jeśli to nie pomoże powinien interweniować Urząd Rewizji Urzędu Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki. Głos ostateczny powinien należeć do Naczelnego Urzędu Reasumpcji Decyzji Urzędu Rewizji Urzędu Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki.