UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Podwyżki są za wysokie. Powinien się nimi zająć Urząd Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki, a jeśli to nie pomoże powinien interweniować Urząd Rewizji Urzędu Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki. Głos ostateczny powinien należeć do Naczelnego Urzędu Reasumpcji Decyzji Urzędu Rewizji Urzędu Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki.