Wybrany wątek opinii

W niedzielę odbędzie się powstanie przeciw okupantowi. MUREM za WOLNYMI MEDIAMI
Jedziemy z k..... ! (2021.12.17)
@Jedziemy z k..... ! - Jedzcie od razu na białoruś i powodzenia po drodze.
współpracownik PO (2021.12.18)
Powrót do komentarzy