Wybrany wątek opinii
W niedzielę odbędzie się powstanie przeciw okupantowi. MUREM za WOLNYMI MEDIAMI
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@Jedziemy z k..... ! - Jedzcie od razu na białoruś i powodzenia po drodze.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5