UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podwyżki są za wysokie. Powinien się nimi zająć Urząd Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki, a jeśli to nie pomoże powinien interweniować Urząd Rewizji Urzędu Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki. Głos ostateczny powinien należeć do Naczelnego Urzędu Reasumpcji Decyzji Urzędu Rewizji Urzędu Korekcji Urzędu Regulacji Energetyki.