UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Wròbel nam tyle lat wciskał, że będzie taniej, za te kłamstwa dostał jeszcze taką podwyżkę, że ma tanio-, może nawet powiedzie że ma za darmo. BOLEK też nas okłamał mòwił, że jest z Solidarności, tylko zapomniał nam opowiedzieć jakim to był pieszczoszkiem komuszkòw w Arłamowie, gdzie pił i hulał razem z nimi a w Magdalence już tej miłości do nich nie ukrywał, żłopiąc i wznosząc toast, jak im to wspaniale się teraz wiedzie. Dzisiaj już nie ma ani jednego kolegi z tej prawdziwej Solidarności, za to komuchòw cała masa.
Gdzie jest Prawo i Sprawiedliw