UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jest tak trudno zorientować się, na czym polega problem… Mamy szalone spojrzenie na rzeczywistość, jaka jest… Chcemy walczyć z kimś, kto może nas przegłosować w mniej niż tydzień, a to tylko kosztuje nas obywateli i całe cierpienie, przez które musimy przejść. NATO czy Stany Zjednoczone? Kto nam teraz pomoże? Kto płaci? Najgorsze jest to, kto jest idiotą? Idiota czy ten, który podąża za pomysłami i sugestiami Idioty?

Staso