UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jest tak trudno zorientować się, na czym polega problem… Mamy szalone spojrzenie na rzeczywistość, jaka jest… Chcemy walczyć z kimś, kto może nas przegłosować w mniej niż tydzień, a to tylko kosztuje nas obywateli i całe cierpienie, przez które musimy przejść. NATO czy Stany Zjednoczone? Kto nam teraz pomoże? Kto płaci? Najgorsze jest to, kto jest idiotą? Idiota czy ten, który podąża za pomysłami i sugestiami Idioty?
Staso