UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie, policzmy głosy robiąc w mieście referendum wycofania Elbląga z Unii na odwyk polityki europejskiej. Jakby nie przekop z naszego budzetu to w okolicy nie byłoby niczego poza stołkami dla osób w partiach. Zawieśmy to członkostwo i powstrzymajmy zadłużanie dla szos przed wymieraniem głodowym.

Państwo Swoim Ludziom

Anuluj