UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie, policzmy głosy robiąc w mieście referendum wycofania Elbląga z Unii na odwyk polityki europejskiej. Jakby nie przekop z naszego budzetu to w okolicy nie byłoby niczego poza stołkami dla osób w partiach. Zawieśmy to członkostwo i powstrzymajmy zadłużanie dla szos przed wymieraniem głodowym.
Państwo Swoim Ludziom