UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pis dzis szaleje w sejmie, chce trochę postraszyć ze idzie na wojnę z Ameryką, najpierw wojna z sąsiadem, mocarstwem, ktoremu nawet Ameryka nie podskoczy, a teraz z Ameryką, jakies czuby chyba tam siedzą
Pis dzis szaleje w sejmie, chce trochę postraszyć ze idzie na wojnę z Ameryką, najpierw wojna z sąsiadem, mocarstwem, ktoremu nawet Ameryka nie podskoczy, a teraz z Ameryką, jakies czuby chyba tam siedzą