UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panowie, policzmy głosy robiąc w mieście referendum wycofania Elbląga z Unii na odwyk polityki europejskiej. Jakby nie przekop z naszego budzetu to w okolicy nie byłoby niczego poza stołkami dla osób w partiach. Zawieśmy to członkostwo i powstrzymajmy zadłużanie dla szos przed wymieraniem głodowym.

Państwo Swoim Ludziom