UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kaczan - Ludzie którzy minusują Twój wpis są albo niespełna rozumu, albo z olsztyna. Jak można negować inwestycję przekopu mierzei i porządkowanie infrastruktury portowej Elbląga?Czy tylko dla tego że robią to politycy z PiSu? Można ich nie lubić, nasze miasto jest pełne ludzi zawistnych i hołdujących zasadzie "Na złość babci odmrożę sobie uszy", ale patrzmy realnie na wszystko, nas nie będzie PiSu nie będzie, a port elbląski będzie funkcjonował. Ja osobiście mam szacunek do ludzi mądrych I rozważnych, czy tacy są mieszkańcy naszego miasta?To się okaże za dwa lata, przy urnach.