A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@dyzio - jak cie stac na takie smakolyki panie hrabio to co to 4zl dla ciebie?
@677 - odpowiadam. Nie tylko rządu. Szef naszego Banku Centralnego też powinien stanąć przed Trybunałem Stanu, . To jego ignorancja jest wielką zasługą, że jest jak jest. Ale jeśli ważniejsze są dwie blond asystentki dyrektorki z pensjami po 60 000 złotych miesięcznie od podejmowania przemyślanych, mądrych decyzji - to tak będzie. .. A jeśli chcesz tłumaczyć inflację pandemią i lockdownami, to nie hamuj się. Dodaj, że inflacja to wina Tuska, całej opozycji, Niemiec masonów i cyklistów. .. .
Ja chciałem przypomnieć, że dzięki działaniom Pana premiera, Prezesa Jarosława Kaczyńskiego Elbląg wraca na portowe mapy świata. Elbląg musi to wykorzystać, dzisiaj nasze miasto ma szansę na ogromny rozwój. Dziękujemy Prezesowi Kaczyńskiemu, Panu premierowi Morawieckiemu i św. Pamięci Posłowi Wilkowi
@Kaczan - Mądrego to i przyjemnie posłuchać.
Obaj panowie (Wróblewski, Traks)osadzili się w myśleniu, że rozwój portu = przewoźnicy, ładunki, ewentualnie ruch pasażerski. Żaden z panów słowem nie wspomina o innym scenariuszu czyli włączenie elbląskiego portu do sieci portów serwisowych dla offshore na Bałtyku. Coś co na przykład odsuwa od siebie Port Gdynia, który woli zostać przy przewozach. Elbląski port powinien iść drogą innych małych portów jak np. : Ustka i w tym budować swój biznes. Ale jak dotychczas nikt się na ten aspekt nie wypowiadał, łącznie z szefem portu. Wszyscy dają nam narracje przewozową
Cóż miała być szynka, a jest pasztetowa.
A nie da się reaktywować projektu "Bałtycka Ukraina"?
@TeofilSkorupa - Agencie jedz do Moskwy i zamelduj Putinowi. Dzis PiS glosuje Lex TVN i ani Ameryka nas nie obroni a Putin tu wejdzie jak do siebie.
Co będzie?, a za co bierze największą kasę w Elblągu dyrektor portu, to co on tylko myśli że stołek będzie grzał, niech działa!!!!!
Wystarczy, że Tusk kłania się w pas Putinowi