44
08.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Najbardziej szkodliwe dla klimatu było powstanie komunizmu nikt tak nie zniszczył środowiska jak polityka globalna komunizmu
(2021.12.08)
Nie powinno się likwidować elektrociepłowni węglowej. Powinna zostać zmodernizowana po uruchomieniu gazowej i służyć jako: - dodatkowe źródło ciepła i energii elektrycznej w okresie wzmożonego zapotrzebowania - zastępcze źródło w razie awarii elektrociepłowni gazowej - zamienne źródło energii w razie wysokich cen gazu lub jego ograniczonej podaży.
Arekn (2021.12.08)

info

9  
  1
@RobertKoliński - Boże jaki ty jesteś beznadziejny jakie Ty musisz mieć ubogie życie osobiste wszystko krytykujesz
(2021.12.08)
Troll-jełop bez szkoły jesteś, i nic poza tym. #SocRev 🚩 [Wczoraj ukazał się World Inequality Report '22.Wiecie, że 10 proc. najbogatszych Polek i Polaków posiada 60 proc. majątku? Albo, ze uboższa POŁOWA ludzkości kontroluje 8,5 proc. dochodów na świecie oraz 2 proc. majątków, zaś najbogatsze 10 proc. 52 proc. dochodów i 76 proc. majątków? Albo, że uboższe 50 proc. ludności odpowiada za 12 proc. emisji CO2 na świecie, zaś najbogatszy 1 proc. (JEDEN PROCENT)za 17 proc? Nie? To idźcie i czytajcie wszyscy. ]
RobertKoliński (2021.12.08)
Fantastyczna perspektywa. EPEC rozwija skrzydła. Pytanie kto będzie finansował te inwestycje? Czyżby miasto zaciągnie kredyty? Dalej idziecie krok za EKO. Delikatnie mówiąc jesteście opóźnieni w rozwoju. EKO wybudowało kotłownię gazową o sporej mocy. Po co EPEC brnie w tym samym kierunku? Co będzie jak dostawca przykręci kurek z gazem? Obie firmy powinny dostosować kotłownie węglowe by stanowiły rezerwę.
EEEtam (2021.12.08)

info

7  
  1
@RobertKoliński - Jpr znowu kopiujesz potrafisz napisać coś własnymi słowami? Jak idziesz do kibla Adrian też przez telefon udziela Ci wskazówek co pokolei masz robić
Niszczlewactwo (2021.12.08)
@RobertKoliński - Być może że ten komentujący jest bez szkoły Ty jak się chwalisz masz studia i co z tego co po tych studiach osiągnąłeś ile lat pracy masz udokumentowane ile składek zapłaciłeś na swoją emeryturę ile podatku odprowadziłeś przez te wszystkie lata, ? Jakie sukcesy osobiste zawodowe, ? Jesteś przegranym życiowo człowiekiem i śmiesz wszystkim wszystko wytykać wszystkich obrażać wszystkich masz za niedouczonych tępych a tymczasem zapewne sam żyjesz z zasiłków
Niszczlewactwo (2021.12.08)
@Niszczlewactwo - Ciebie z pewnością mam za niedouczonego i tępego, w dodatku zafajdanego tchórza z kompleksem małego siuraka.
RobertKoliński (2021.12.08)
@RobertKoliński - Kiedyś już pytałem czy potrafisz napisać (odpisać)kilka słów bez ubliżania czy wy w tej waszej partyjce Razem wszyscy jesteście tacy prostacy i nie potraficie merytorycznie dyskutować? Czy ten cały Adrian ma pojęcie że jako przestawiciel tej partii przedstawiasz straszne zbydlęcenie człowieczeństwa? Czy Twoi partyjnie przodownicy wiedzą że swoim zachowaniem psujesz im opinie zrażasz ludzi do lewicy?
Niszczlewactwo (2021.12.08)
@RobertKoliński - Po Twoich wypowiedziach można wnioskować że jednak nie możesz pochwalić się żadnymi sukcesami życiowymi? Nie zaszedłeś zbyt daleko po tych studiach żyjesz na granicy ubóstwa licząc tylko na pomoc panstwa
Niszczlewactwo (2021.12.08)