UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fantastyczna perspektywa. EPEC rozwija skrzydła. Pytanie kto będzie finansował te inwestycje? Czyżby miasto zaciągnie kredyty? Dalej idziecie krok za EKO. Delikatnie mówiąc jesteście opóźnieni w rozwoju. EKO wybudowało kotłownię gazową o sporej mocy. Po co EPEC brnie w tym samym kierunku? Co będzie jak dostawca przykręci kurek z gazem? Obie firmy powinny dostosować kotłownie węglowe by stanowiły rezerwę.

EEEtam

Anuluj