A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To kiedy sie spodziewac podwyzek oplat za cieplo?
@Mvccc - Tak. Lepiej niech idzie na Zawadę i Jar gdzie żyje 40% Elblążan, a ten 1% żyjący na Starym Mieście niech cieszy się świeżym powietrzem cały rok :(P. S. Zresztą może smród z elektrowni skutecznie przykryje smród z wysypiska śmieci i będzie qui pro quo!!!
@elo_76 - Myślisz tylko o sobie. A stare miasto to wizytówka miasta
Jestem pod wrażeniem planów inwestycyjnych Miasta. Budowa elektrociepłowni, budowa portu, budowa basenu na Spacerowej. W związku z oddaniem do użytku przekopu co spowoduje boom turystyczny konieczna jest przeróbka kanału, Starego Miasta i przygotowanie baz żeglarskich dla jachtów i żaglówek, które będą w Elblągu i okolicach będą cumować. Sporo wydatków. Koło miliarda chyba albo jeszcze więcej uwzględniając galopujący wzrost cen. 13 milionów to zabawki dla dzieci na Dolince kosztowały. Roczny budżet Elbląga to trochę powyżej 700 milionów. W filmie to nie mając nic zbudowali fabrykę. Może w Elblągu też się uda.
Tak jak Traksa nie cierpię tak Pan Witold ma grubą kreske. Nie zagłosuje tym razem ani na Pana Witolda i PO ani na PiS. Dwie grupy szczekające zajadle na siebie a pracy i współpracy dla Elbląga brak!!!!! Wstyd!!!! Gdzie w tym wszystkim są Elblążanie. .. .. Dramat!!!!!
Firma zewnętrzna pełni rolę biura prasowego ile to nas kosztuje czy w epec nie ma takich etatów? Czy rzeczywiście tyle się dzieje że takich informacji nie może przekazać byle jaki prezes dyrektor?
@Mvccc - Co bedzie szlo? Spalanie gazu jest prawie bezemisyjne.
@RobertKoliński - Człowieku nikogo nie interesuje już ta twoja wieczna krytyka ty pewnie własną matkę krytykowałeś że cię urodziła. Dalej klep biedę bo z pisania tych bzdur pewnie trudno wyżyć.