UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fantastyczna perspektywa. EPEC rozwija skrzydła. Pytanie kto będzie finansował te inwestycje? Czyżby miasto zaciągnie kredyty? Dalej idziecie krok za EKO. Delikatnie mówiąc jesteście opóźnieni w rozwoju. EKO wybudowało kotłownię gazową o sporej mocy. Po co EPEC brnie w tym samym kierunku? Co będzie jak dostawca przykręci kurek z gazem? Obie firmy powinny dostosować kotłownie węglowe by stanowiły rezerwę.
EEEtam