Wybrany wątek opinii
Nie dla elektrociepłowni przy Dojazdowej. Wszystko będzie szło na stare miasto !
Do moderacji
Odpowiedz
10
14
@Mvccc - Tak. Lepiej niech idzie na Zawadę i Jar gdzie żyje 40% Elblążan, a ten 1% żyjący na Starym Mieście niech cieszy się świeżym powietrzem cały rok :(P. S. Zresztą może smród z elektrowni skutecznie przykryje smród z wysypiska śmieci i będzie qui pro quo!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@elo_76 - Myślisz tylko o sobie. A stare miasto to wizytówka miasta
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
@Mvccc - Co bedzie szlo? Spalanie gazu jest prawie bezemisyjne.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
@RobertKoliński - Najbardziej szkodliwe dla klimatu było powstanie komunizmu nikt tak nie zniszczył środowiska jak polityka globalna komunizmu
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@RobertKoliński - Boże jaki ty jesteś beznadziejny jakie Ty musisz mieć ubogie życie osobiste wszystko krytykujesz
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@RobertKoliński - Jpr znowu kopiujesz potrafisz napisać coś własnymi słowami? Jak idziesz do kibla Adrian też przez telefon udziela Ci wskazówek co pokolei masz robić
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@RobertKoliński - Być może że ten komentujący jest bez szkoły Ty jak się chwalisz masz studia i co z tego co po tych studiach osiągnąłeś ile lat pracy masz udokumentowane ile składek zapłaciłeś na swoją emeryturę ile podatku odprowadziłeś przez te wszystkie lata, ? Jakie sukcesy osobiste zawodowe, ? Jesteś przegranym życiowo człowiekiem i śmiesz wszystkim wszystko wytykać wszystkich obrażać wszystkich masz za niedouczonych tępych a tymczasem zapewne sam żyjesz z zasiłków
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
@RobertKoliński - Kiedyś już pytałem czy potrafisz napisać (odpisać)kilka słów bez ubliżania czy wy w tej waszej partyjce Razem wszyscy jesteście tacy prostacy i nie potraficie merytorycznie dyskutować? Czy ten cały Adrian ma pojęcie że jako przestawiciel tej partii przedstawiasz straszne zbydlęcenie człowieczeństwa? Czy Twoi partyjnie przodownicy wiedzą że swoim zachowaniem psujesz im opinie zrażasz ludzi do lewicy?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@RobertKoliński - Po Twoich wypowiedziach można wnioskować że jednak nie możesz pochwalić się żadnymi sukcesami życiowymi? Nie zaszedłeś zbyt daleko po tych studiach żyjesz na granicy ubóstwa licząc tylko na pomoc panstwa
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Nie. Myśle o 40%, którzy płacąc podatki dokładają się do funkcjonowania Twojego Starego Miasta…
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@RobertKoliński - Gaz ziemny, to metan, jak o czymś piszesz, to poczytaj!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2