UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie powinno się likwidować elektrociepłowni węglowej. Powinna zostać zmodernizowana po uruchomieniu gazowej i służyć jako: - dodatkowe źródło ciepła i energii elektrycznej w okresie wzmożonego zapotrzebowania - zastępcze źródło w razie awarii elektrociepłowni gazowej - zamienne źródło energii w razie wysokich cen gazu lub jego ograniczonej podaży.

Arekn