UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie powinno się likwidować elektrociepłowni węglowej. Powinna zostać zmodernizowana po uruchomieniu gazowej i służyć jako: - dodatkowe źródło ciepła i energii elektrycznej w okresie wzmożonego zapotrzebowania - zastępcze źródło w razie awarii elektrociepłowni gazowej - zamienne źródło energii w razie wysokich cen gazu lub jego ograniczonej podaży.

Arekn

Anuluj