A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wspaniale, bardzo atrakcyjne tereny inwestycyjne przy samym mieście I trasie S7,będą zablokowane, tak jak kolej nadzalewowa, ktora mogła być tranzytem, mocno rozwijającego się kierunku wschodniego a szczególnie z Chin, TERAZ to leci wszystko przez Olsztyn, Bo naszą linię sprytnie zablokowano, Podobnie dzieje się z portem, czyli nic nie robienie, TAK JAK z ciepłem bedzie tańsze bla bla bała słowa słowa puste, choć brzmią. Jedną elektrociepłownię już many na Elektrycznej od zawsze I NIE ma lepszej lokalizacji od tej którą many. .Ta na Dojazdowej potrzebna JAK dziura w moście. i wygeneruje jeszcze wieksze koszty w produkcji obu energi jakie mamy dotychczas, ale przecież NIE o to tu chodzi, mości panowie, tu chodzi o intratne stołki I kasę, którą płynie niczym elbląska rzeka.
obrzucanie się inwektywami nic nie zmienia i nikomu nie pomaga !
@ Kotliński - niezaprzeczalnym faktem jest, że garstka bogaczy rządzi światem i jest właścicielami wszystkiego (również ludzkich niewolników\biologicznych robotów)i samo gadanie (przy tym obrażanie rozmówców nawet tych mniej inteligentnych)o tym nie pomaga. Stwórz pan jakiś manifest i zasugeruj rozwiązanie tego problemu a nie tylko gadasz jak jest źle. Co do gazów cieplarnianych - to natura radzi sobie z nimi od mileniów i jeżeli usunięcie naszego gatunku będzie jedynym rozwiązaniem to tak się stanie. (kropka)
@Arekn - święte słowa, bierzmy przykład z Japończyków którzy dzięki nowoczesnym technologiom\technikom spalania węgla (ultrawysokociśnieniowe kotły, metody wychwytywania CO2 itp. )rewitalizują elektrownie węglowe, które w zamian działają "bezemisyjnie"ale do tego potrzebne są "niezależne rządy w skład których wejdą ludzie myślący (o innych nie o sobie i swoich)i wnioskujący samodzielnie a takich z kolei nasza cywilizacyjna degrengolada produkuje w niewielkich ilościach - bo łatwiej jest ludzi oszukać niż wytłumaczyć im, że zostali oszukani.
Na koniec mój postulat - koniec z konsumpcjonizmem, ochroną patentową (wiedza dla wszystkich), prawami autorskimi (chcesz tworzyć rób to dla wszystkich\siebie nie dla tych, których stać na kupno Twej sztuki. Koniec z wojnami - rozbroić WSZYSTKIE państwa zamknąć zbrojeniówkę (WSZĘDZIE)TYLKO MY MOŻEMY TO UCZYNIĆ I TYLKO JEDNOCZĄC SIĘ.
Mleko się rozlało i teraz to tylko ponarzekać można, że mogło być inaczej i lepiej. Gdzie indziej z inwestorem zachodnim pobudowali elektrociepłownię, która może być zasilana różnymi paliwami – węglem, paliwem RDF oraz biomasą. Rodzaj paliwa zależy od ich cen oraz dostępności. Piętnaście lat albo więcej było, żeby w Elblągu wymyślić i zrealizować coś sensownego przy udziale zachodniego inwestora. Niestety w tym komuszym mieście nie da się zrobić niczego przy udziale inwestora zachodniego. Spółki miejskie i zakłady budżetowe mają działać jak przez ostatnie 30 lat. Co warte życie bez EPEC? Wiara w to, że jacyś inni socjaliści naprawią błędy i wypaczenia jest zgubna dla Miasta. Ludzie wierzą w cuda. Za dwa lata naprawiaczem pewnie będą katosocjaliści z PiS. Prywaciarz to zło wcielone – wyzyskiwacz co wykorzysta Miasto i ludzi. Władza aż ręce zaciera z radości, że ludzie tak myślą. Socjalizm forever i zabawa we władzę forever.
Czy dzięki temu będziemy mieli ciepełko tańsze o kolejne 20%? Czy Don Wicia może nam to obiecać? Oczywiście. Przecież obiecać można wszystko.
@Phihihi - Obiecać to może każdy, ale nie każdy może doić ciągle, bez opamiětania, bez żadnego wstydu, - dojenie za kłamstwa, a co z sumieniem ? zapyta ktoś, - trzeba go najpierw mieć, do tego potrzebna jest wiara I to nie do sierpa I młota, ale dobrze by było, aby młot uwierzył w Boga. .
Moja kochana ulica Dojazdowa, oaza ciszy i spokoju ma być tak zniszczona. :(
Tyle złych rzeczy w tym roku, i jeszcze ta informacja na koniec. Okropny 2021 niech się już skończy !!
Co oni biorą w EPEC.
Tylko głupek teraz stawia na gaz. Ani tani, ekologiczny a do tego szybko może się objawić problem z jego dostępnościa. Postawcie reaktor atomowy tak jak to planuje Orlen.