UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Być może że ten komentujący jest bez szkoły Ty jak się chwalisz masz studia i co z tego co po tych studiach osiągnąłeś ile lat pracy masz udokumentowane ile składek zapłaciłeś na swoją emeryturę ile podatku odprowadziłeś przez te wszystkie lata, ? Jakie sukcesy osobiste zawodowe, ? Jesteś przegranym życiowo człowiekiem i śmiesz wszystkim wszystko wytykać wszystkich obrażać wszystkich masz za niedouczonych tępych a tymczasem zapewne sam żyjesz z zasiłków
Niszczlewactwo